Zdravotní matrace Kristyna

Zdravotní matrace Kristyna

Home - Matrace do postele - ZDRAVOTNÍ MATRACE - Kristyna

Detail produktu - Zdravotní matrace Kristyna

Zdravotní matrace Kristýna Natural

Popis produktu - Zdravotní matrace Kristyna

Kvalitní a vysoce propracovaná latexová zdravotní matrace Kristýna Natural s 5 anatomickými zónami. Nezvykle pružné jádro, které poskytuje odpovídající úroveň podpory pro rozdílné křivky lidského těla. Matrace s jednostranným zónovým tvarováním a zpevněnými kraji vykazující vynikající stabilitu a vhodnost i pro těžší hmotnostní kategorie. Ideální materiál pro uživatele pečující o své zdraví, hledající tělesnou a duševní rovnováhu – potřebný odpočinek a regeneraci po celodenním shonu. Dle přání lze zvolit antibakteriální nebo naturální variantu jádra ze 100% přírodního kaučuku. Matrace umožňuje oboustranné použití a splňuje velmi vysoké nároky na nosnost. Díky dobrým ortopedickým vlastnostem je vhodná pro osoby dlouhodobě upoutané na lůžko.

Antiroztočová úprava textilie zaručuje vysoké užitné vlastnosti. Je hypoalergenní i po několikanásobném vyprání. Potah GREENFIRST® je přírodní výrobek pro vaše osobní pohodlí a dokonalou hygienu lužka.

velikost
potah
počet
6.553 Kč

Výška: 16 cm

Snímatelný potah: Ano

Prodloužená záruka: Není

Vaše váha do: 120 kg

Doporučený roš: Lamelový rošt polohovací

Záruční doba: 24 měsíců

Tuhost: ll. Střední

Množství v balení: 1

Expedice: 14 dní

Doporučené produkty - Zdravotní matrace Kristyna

Rychlý kontakt

Sklad, zásilky, objednávky


Nakupovat můžete 24 h. denně
Máte-li dotaz, napište nám

E-mail: prodej@matraci.cz
Tel: 774 555 062
(Po-Pá 9:00-17:00)
Objednávat lze i bez registrace.

formulář na dotazy

Doprava nad 6000 zdarma


Doprava matrací nad 6000 zdarma

Reklama


Novinky

news
Matrace a rošty pro zdravé spaní

Lidé se při výběru matrace často nezabývají polohou těla při spánku a volbou správné tuhosti matrace. Špatná poloha těla a nadměrný tlak přispívají především k potížím se zády, krční páteří a klouby. Nesprávné matrace a rošty mohou tyto problémy zhoršit, pokud jsou příliš tvrdé nebo příliš měkké. Nosnost matrací udává maximální váhu zákazníka, při které jsou garantované ortopedické vlastnosti matrace po dobu její životnosti. Nejdůležitější funkcí polštáře je opora krční páteře. Nejprodávanější velikostí jsou 90x200 a 140x200 a nejprodávanějším druhem pěnové matrace. Hledáte levné matrace v akci? Nově v našem sortimentu matrace Unar. Krycí matrace Renew Silver ze 100% paměťová pěny nově na eshopu.

Zdravotní matrace Kristyna