Sendvičová matrace Vanda

Sendvičová matrace Vanda

Home - Matrace do postele - PĚNOVÉ MATRACE - SENDVIČOVÉ MATRACE - Vanda

Detail produktu - Sendvičová matrace Vanda

Sendvičová matrace Vanda

Popis produktu - Sendvičová matrace Vanda

Sendvičová matrace Vanda je kvalitní matrace. Tvoří ji speciální PUR sendvič z vysoce elastické třízónové tepelně zpracované pěny. Ložná plocha je profilována kombinací vzduchových kanálků, které umožňují dokonalou výměnu vzduchu a vlhkosti a zajistí elasticitu a komfort ležení. Tato konstrukce zamezuje usazování roztočů a plísní. Středová část matrace je vystužena PUR pěnou o vyšší objemové hmotnosti. Tato matrace je velice oblíbená a žádána.

Luxusní potah matrace je snímatelný a pratelný do 40C. Exkluzívní třívrstvá látka  JERSEY s vysokým podílem bavlny je prošitá termorounem z dutého polyesterového vlákna. Potah je vhodný pro alergiky a astmatiky a zároveň má antibakteriální účinky.

velikost
potah
počet
4.840 Kč

Výška: 14 cm

Snímatelný potah: Ano

Prodloužená záruka: Na jádro 3 roky

Vaše váha do: 110 kg

Doporučený roš: Lamelový rošt polohovací

Záruční doba: 24 měsíců

Tuhost: lll. Tvrdá

Množství v balení: 1

Expedice: 14 dní

Doporučené produkty - Sendvičová matrace Vanda

Rychlý kontakt

Sklad, zásilky, objednávky


Nakupovat můžete 24 h. denně
Máte-li dotaz, napište nám

E-mail: prodej@matraci.cz
Tel: 774 555 062
(Po-Pá 9:00-17:00)
Objednávat lze i bez registrace.

formulář na dotazy

Doprava nad 6000 zdarma


Doprava matrací nad 6000 zdarma

Reklama


Novinky

news
Matrace a rošty pro zdravé spaní

Lidé se při výběru matrace často nezabývají polohou těla při spánku a volbou správné tuhosti matrace. Špatná poloha těla a nadměrný tlak přispívají především k potížím se zády, krční páteří a klouby. Nesprávné matrace a rošty mohou tyto problémy zhoršit, pokud jsou příliš tvrdé nebo příliš měkké. Nosnost matrací udává maximální váhu zákazníka, při které jsou garantované ortopedické vlastnosti matrace po dobu její životnosti. Nejdůležitější funkcí polštáře je opora krční páteře. Nejprodávanější velikostí jsou 90x200 a 140x200 a nejprodávanějším druhem pěnové matrace. Hledáte levné matrace v akci? Nově v našem sortimentu matrace Unar. Krycí matrace Renew Silver ze 100% paměťová pěny nově na eshopu.

Sendvičová matrace Vanda