Krycí matrace Renew 3,5 cm

Krycí matrace Renew Eucalyptus 3,5 cm

Home - Matrace do postele - KRYCÍ MATRACE - Renew Eucalyptus 3,5cm

Detail produktu - Krycí matrace Renew Eucalyptus 3,5 cm

Krycí matrace Renew Eucalyptus 3,5 cm

Popis produktu - Krycí matrace Renew Eucalyptus 3,5 cm

Krycí matrace Renew E 3,5cm
Krycí matrace Renew ze 100% paměťová pěny je vyrobená pro všechny, kteří mají problémy se spánkem způsobené opotřebovanou matrací, nebo spí na pohovce či rozkládací posteli. Silná vrstva paměťové pěny vyřeší vaše potíže, protože:

 

Krycí matrace Renew 3,5cm
Krycí matrace Renew ze 100% paměťová pěny je vyrobená pro všechny, kteří mají problémy se spánkem způsobené opotřebovanou matrací, nebo spí na pohovce či rozkládací posteli. Silná vrstva paměťové pěny vyřeší vaše potíže, protože:
 
zvyšuje pohodlí stávající matrace
přírodní potah, vyrobený z vláken Tencel® eukalyptus reguluje teplotu
hypoalergenní a odolná vůči bakteriím
díky silné vrstvě paměťové pěny se přizpůsobí vašemu tělu a dodá vám pocit beztíže
zlepšuje oporu páteře
podporuje přirozenou polohu při spánku
minimalizuje přenášení pohybu, takže se s partnerem nebudete vzájemně rušit při převalování se ve spánku
sundavatelný potah lze snadno vyprat
praktické řešení: snadno se skladuje a udržuje
Krycí matrace se anatomicky přizpůsobí vašemu tělu v místech, kde to nejvíce potřebujete: kolem krku, páteře a kyčlí. Měkký bavlněný potah je snímatelný a pratelný. Speciálně navržená spodní strana udržuje přistýlku na místě. Vrstva paměťové pěny se dokonale přizpůsobí tvarům vašeho těla a poskytuje mu oporu, aniž by vytvářela přílišný tlak na svaly a kosti, čímž snižuje riziko výskytu otlaků.
Rozměry, které nejsou uvedené v tabulce, lze dodat do 3 měsíců. Pro více informací nás kontaktujte.   
Chrání Vaši páteř
Na proleželém gauči nebo hrbolaté pohovce musíte spát na nepohodlném povrchu, který nerovnoměrně tlačí na vaše tělo, což může vést až k bolestem kloubů či zad. Přepychová paměťová pěna přistýlky Dormeo Renew snižuje tlak působící na ramena, boky a klouby. Tím pomáhá zlepšit váš krevní oběh. 
Doporučujeme ji především osobám, které trápí potíže se zády a páteří.

Krycí matrace Renew E 3,5cmKrycí matrace Renew ze 100% paměťová pěny je vyrobená pro všechny, kteří mají problémy se spánkem způsobené opotřebovanou matrací, nebo spí na pohovce či rozkládací posteli. Silná vrstva paměťové pěny vyřeší vaše potíže, protože:
 zvyšuje pohodlí stávající matracepřírodní potah, vyrobený z vláken Tencel® eukalyptus reguluje teplotuhypoalergenní a odolná vůči bakteriímdíkysilné vrstvě paměťové pěny se přizpůsobí vašemu tělu a dodá vám pocit beztížezlepšuje oporu páteřepodporuje přirozenou polohu přispánkuminimalizuje přenášení pohybu, takže se s partnerem nebudete vzájemně rušit při převalování se ve spánkusundavatelný potah lze snadno vypratpraktické řešení: snadno se skladuje a udržujeKrycí matrace se anatomicky přizpůsobí vašemu tělu v místech, kde to nejvíce potřebujete: kolem krku, páteře a kyčlí. Měkký bavlněný potah je snímatelný a pratelný. Speciálně navržená spodní strana udržuje přistýlku na místě. Vrstva paměťové pěny se dokonale přizpůsobí tvarům vašeho těla a poskytuje mu oporu, aniž by vytvářela přílišný tlak na svaly a kosti, čímž snižuje riziko výskytu otlaků.Rozměry, které nejsou uvedené v tabulce, lze dodat do 3 měsíců. Pro více informací nás kontaktujte.   

Chrání Vaši páteřNa proleželém gauči nebo hrbolaté pohovce musíte spát na nepohodlném povrchu, který nerovnoměrně tlačí na vaše tělo, což může vést až k bolestem kloubů či zad. Přepychová paměťová pěna přistýlky Dormeo Renew snižuje tlak působící na ramena, boky a klouby. Tím pomáhá zlepšit váš krevní oběh. Doporučujeme ji především osobám, které trápí potíže se zády a páteří.

velikost
potah
počet
2.481 Kč

Výška: cm

Snímatelný potah: Ano

Prodloužená záruka: Není

Vaše váha do: kg

Doporučený roš: Lamelový rošt pevný

Záruční doba: 24 měsíců

Tuhost:

Množství v balení: 1

Expedice: 14 dní

Doporučené produkty - Krycí matrace Renew Eucalyptus 3,5 cm

Merkur

Merkur detail 1.422 Kč,-

Double Klasik

Double Klasik detail 1.825 Kč,-

Ráchel

Ráchel detail 9.115 Kč,-

Baby Super

Baby Super detail 877 Kč,-
Rychlý kontakt

Sklad, zásilky, objednávky


Nakupovat můžete 24 h. denně
Máte-li dotaz, napište nám

E-mail: prodej@matraci.cz
Tel: 774 555 062
(Po-Pá 9:00-17:00)
Objednávat lze i bez registrace.

formulář na dotazy

Doprava nad 6000 zdarma


Doprava matrací nad 6000 zdarma

Reklama


Novinky

news
Matrace a rošty pro zdravé spaní

Lidé se při výběru matrace často nezabývají polohou těla při spánku a volbou správné tuhosti matrace. Špatná poloha těla a nadměrný tlak přispívají především k potížím se zády, krční páteří a klouby. Nesprávné matrace a rošty mohou tyto problémy zhoršit, pokud jsou příliš tvrdé nebo příliš měkké. Nosnost matrací udává maximální váhu zákazníka, při které jsou garantované ortopedické vlastnosti matrace po dobu její životnosti. Nejdůležitější funkcí polštáře je opora krční páteře. Nejprodávanější velikostí jsou 90x200 a 140x200 a nejprodávanějším druhem pěnové matrace. Hledáte levné matrace v akci? Nově v našem sortimentu matrace Unar. Krycí matrace Renew Silver ze 100% paměťová pěny nově na eshopu.

Krycí matrace Renew 3,5 cm