Pěnová matrace Paula Visco

Pěnová matrace Paula Visco

Home - Matrace do postele - PĚNOVÉ MATRACE - STUDENÁ PĚNA - Paula Visco

Detail produktu - Pěnová matrace Paula Visco

Pěnová matrace Paula Visco

Popis produktu - Pěnová matrace Paula Visco

Luxusní pěnová matrace Paula Visco je zónová matrace sendvičového typu. Je vyrobena ze speciální vysoce pružné studené pěny s vysokou objemovou hmotností. Jádro této speciální matrace tvoří trojrozměrná struktura kostek zaručující kvalitní provzdušnění, ideální přizpůsobení tvaru těla a zamezení proleženin. Lehací stranu matrace tvoří cca 4cm líné pěny, která reaguje na tělesné teplo
a tím mění svou hustotu a dokáže se přizpůsobit všem křivkám těla a nedochází tak k otlakům omezujícím krevní oběh. Viscoelastická pěna vyniká výraznou prodyšností a tvarovou stálostí. Je zárukou kvalitního komfortu při ležení a spánku ( na boku, zádech apod.) Potah matrace je snímatelný a pratelný do 40C. Exkluzívní třívrstvá látka JERSEY je prošité termorounem z dutého polyesterového vlákna. Potah je vhodný pro alergiky a astmatiky a zárove? má antibakteriální účinky. Pro lepší manipulaci s potahem je matrace opatřena separačním potahem z netkané textilie.

 

velikost
potah
počet
6.050 Kč

Výška: 17 cm

Snímatelný potah: Ano

Prodloužená záruka: Na jádro 5 let

Vaše váha do: kg

Doporučený roš: Lamelový rošt pevný

Záruční doba: 24 měsíců

Tuhost:

Množství v balení: 1

Expedice: 14 dní

Doporučené produkty - Pěnová matrace Paula Visco

Rychlý kontakt

Sklad, zásilky, objednávky


Nakupovat můžete 24 h. denně
Máte-li dotaz, napište nám

E-mail: prodej@matraci.cz
Tel: 774 555 062
(Po-Pá 9:00-17:00)
Objednávat lze i bez registrace.

formulář na dotazy

Doprava nad 6000 zdarma


Doprava matrací nad 6000 zdarma

Reklama


Novinky

news
Matrace a rošty pro zdravé spaní

Lidé se při výběru matrace často nezabývají polohou těla při spánku a volbou správné tuhosti matrace. Špatná poloha těla a nadměrný tlak přispívají především k potížím se zády, krční páteří a klouby. Nesprávné matrace a rošty mohou tyto problémy zhoršit, pokud jsou příliš tvrdé nebo příliš měkké. Nosnost matrací udává maximální váhu zákazníka, při které jsou garantované ortopedické vlastnosti matrace po dobu její životnosti. Nejdůležitější funkcí polštáře je opora krční páteře. Nejprodávanější velikostí jsou 90x200 a 140x200 a nejprodávanějším druhem pěnové matrace. Hledáte levné matrace v akci? Nově v našem sortimentu matrace Unar. Krycí matrace Renew Silver ze 100% paměťová pěny nově na eshopu.

Pěnová matrace Paula Visco