Zdravotní matrace Flora Lux H2

Zdravotní matrace Flora Lux H2

Home - Matrace do postele - ZDRAVOTNÍ MATRACE - Flora Lux H2

Detail produktu - Zdravotní matrace Flora Lux H2

Zdravotní matrace Flora

Popis produktu - Zdravotní matrace Flora Lux H2

 

 Zdravotní matrace FLORA LUX H2 - Komfortní matrace z vybraných polyurethanových pěn se speciálně rozvrženou ložnou plochou, kde je použita „paměťová“ pěna VISCOFOAM a měkčená flexibilní studená pěna COOLFLEX FLEXI. Matrace svým složením podporuje správné rozložení hmotnosti těla uživatele včetně zajištění nutné opory páteře během spánku. Matrace má střední tuhost. Výška jádra matrace je 18cm a nosnost 120kg. Doporučené uložení matrace na pevný i polohovací lamelový rošt.
  V základním provedení je použit potah CELINA. Jedná se o základní verzi potahu z tkaných látek příjemných na dotyk. Tyto látky se vyznačují vysokou pevností oproti pleteným látkám. Potah je nesnímatelný.

 Zdravotní matrace FLORA LUX H2 - Komfortní matrace z vybraných polyurethanových pěn se speciálně rozvrženou ložnou plochou, kde je použita „paměťová“ pěna VISCOFOAM a měkčená flexibilní studená pěna COOLFLEX FLEXI. Matrace svým složením podporuje správné rozložení hmotnosti těla uživatele včetně zajištění nutné opory páteře během spánku. Matrace má střední tuhost. Výška jádra matrace je 18cm a nosnost 120kg. Doporučené uložení matrace na pevný i polohovací lamelový rošt.  V základním provedení je použit potah CELINA. Jedná se o základní verzi potahu z tkaných látek příjemných na dotyk. Tyto látky se vyznačují vysokou pevností oproti pleteným látkám. Potah je nesnímatelný.

velikost
potah
počet
6.800 Kč

Výška: 18 cm

Snímatelný potah: Ano

Prodloužená záruka: Na jádro 10 let

Vaše váha do: 120 kg

Doporučený roš: Lamelový rošt pevný

Záruční doba: 24 měsíců

Tuhost: ll. Střední

Množství v balení: 1

Expedice: 10 pracovních dní

Doporučené produkty - Zdravotní matrace Flora Lux H2

Rychlý kontakt

Sklad, zásilky, objednávky


Nakupovat můžete 24 h. denně
Máte-li dotaz, napište nám

E-mail: prodej@matraci.cz
Tel: 774 555 062
(Po-Pá 9:00-17:00)
Objednávat lze i bez registrace.

formulář na dotazy

Doprava nad 6000 zdarma


Doprava matrací nad 6000 zdarma

Reklama


Novinky

news
Matrace a rošty pro zdravé spaní

Lidé se při výběru matrace často nezabývají polohou těla při spánku a volbou správné tuhosti matrace. Špatná poloha těla a nadměrný tlak přispívají především k potížím se zády, krční páteří a klouby. Nesprávné matrace a rošty mohou tyto problémy zhoršit, pokud jsou příliš tvrdé nebo příliš měkké. Nosnost matrací udává maximální váhu zákazníka, při které jsou garantované ortopedické vlastnosti matrace po dobu její životnosti. Nejdůležitější funkcí polštáře je opora krční páteře. Nejprodávanější velikostí jsou 90x200 a 140x200 a nejprodávanějším druhem pěnové matrace. Hledáte levné matrace v akci? Nově v našem sortimentu matrace Unar. Krycí matrace Renew Silver ze 100% paměťová pěny nově na eshopu.

Zdravotní matrace Flora Lux H2