Motorový rošt Lux Expert Moto

Motorový rošt Lux Expert Moto

Home - Rošty do postele - MOTOROVÉ ROŠTY - Lux Expert Moto

Detail produktu - Motorový rošt Lux Expert Moto

Motorový rošt Lux Expert Moto

Popis produktu - Motorový rošt Lux Expert Moto

Luxusní lamelový motorový rošt Lux Expert Moto s 28 pětivrstvými bukovými lamelami, kde polohování roštu je poháněno elektromotorem s dálkovým ovladačem. Lamely jsou potažené vrstvou korku, která výrazně fixuje matraci k roštu. V oblasti ramen jsou 4 zúžené lamely, které zajišťují dobré přizpůsobení roštu zejména při spaní na boku. Samozřejmostí je 5 lamel s možností nastavení tuhosti podle přání uživatele. Rošt je vhodný pro matrace s vysokou kopírovatelností (latexové). Za příplatek 700 kč je možné objednat lamelový rošt s bezdrátovým dálkovým ovládáním. Výška roštu cca 6,5 cm (měřeno bez motoru).

Lamelové rošty se standardně dodávají o 4 cm kratší a o 1 cm užší oproti uvedenému rozměru. V případě, že chcete vyrobit lamelový rošt, kde nebude při výrobě ubráno, je toto potřeba výslovně uvést.

velikost
počet
13.068 Kč

Výška: cm

Snímatelný potah: Ne

Prodloužená záruka: Není

Vaše váha do: kg

Doporučený roš:

Záruční doba: 24 měsíců

Tuhost:

Množství v balení: 1

Expedice: 10 pracovních dní

Doporučené produkty - Motorový rošt Lux Expert Moto

Relax Klasik

Relax Klasik detail 2.904 Kč,-

Irma

Irma detail 7.270 Kč,-

Perfect Bio

Perfect Bio detail 7.270 Kč,-
Rychlý kontakt

Sklad, zásilky, objednávky


Nakupovat můžete 24 h. denně
Máte-li dotaz, napište nám

E-mail: prodej@matraci.cz
Tel: 774 555 062
(Po-Pá 9:00-17:00)
Objednávat lze i bez registrace.

formulář na dotazy

Doprava nad 6000 zdarma


Doprava matrací nad 6000 zdarma

Reklama


Novinky

news
Matrace a rošty pro zdravé spaní

Lidé se při výběru matrace často nezabývají polohou těla při spánku a volbou správné tuhosti matrace. Špatná poloha těla a nadměrný tlak přispívají především k potížím se zády, krční páteří a klouby. Nesprávné matrace a rošty mohou tyto problémy zhoršit, pokud jsou příliš tvrdé nebo příliš měkké. Nosnost matrací udává maximální váhu zákazníka, při které jsou garantované ortopedické vlastnosti matrace po dobu její životnosti. Nejdůležitější funkcí polštáře je opora krční páteře. Nejprodávanější velikostí jsou 90x200 a 140x200 a nejprodávanějším druhem pěnové matrace. Hledáte levné matrace v akci? Nově v našem sortimentu matrace Unar. Krycí matrace Renew Silver ze 100% paměťová pěny nově na eshopu.

Motorový rošt Lux Expert Moto