Polštář Symphony

Polštář Symphony

Home - Matrace do postele - Polštáře z paměťové pěny - Symphony

Detail produktu - Polštář Symphony

Polštář Symphony

Popis produktu - Polštář Symphony

Velmi kvalitní polštář Symphony s povrchovou tkaninou ze 100% bavlny s úpravou SUPERSOFT a ACTIGARD, která je velmi příjemná na omak. Povrchová látka je prošitá směsí lyocellu a kapoku. Náplň tvoří PES kuličky. Praní při 60C

Polštář Symphony je určen pro všechny uživatele, kteří nevyžadují anatomicky tvarovaný polštář. Výplň polštáře tvoří neutrální polyesterové vlákna ve formě kuliček. Tento materiál je tvarově stálý a je oddělen od povrchové látky vlastním potahem z pleteniny, který lze otevřít a výplň jednoduše přizpůsobit vlastní požadavkům.Povrchová látka má stejné vlastnosti jako u přikrývek. Výplň proševu povrchové látky tvoří směs rouna z lyocellu a kapoku.

velikost
potah
počet
953 Kč

Výška: cm

Snímatelný potah: Ano

Prodloužená záruka: Není

Vaše váha do: kg

Doporučený roš:

Záruční doba: 24 měsíců

Tuhost:

Množství v balení: 1

Expedice: 14 dní

Doporučené produkty - Polštář Symphony

Vanda

Vanda detail 5.675 Kč,-

Nova

Nova detail 5.860 Kč,-

Evita

Evita detail 6.286 Kč,-

Jena

Jena detail 3.521 Kč,-
Rychlý kontakt

Sklad, zásilky, objednávky


Nakupovat můžete 24 h. denně
Máte-li dotaz, napište nám

E-mail: prodej@matraci.cz
Tel: 774 555 062
(Po-Pá 9:00-17:00)
Objednávat lze i bez registrace.

formulář na dotazy

Doprava nad 6000 zdarma


Doprava matrací nad 6000 zdarma

Reklama


Novinky

news
Matrace a rošty pro zdravé spaní

Lidé se při výběru matrace často nezabývají polohou těla při spánku a volbou správné tuhosti matrace. Špatná poloha těla a nadměrný tlak přispívají především k potížím se zády, krční páteří a klouby. Nesprávné matrace a rošty mohou tyto problémy zhoršit, pokud jsou příliš tvrdé nebo příliš měkké. Nosnost matrací udává maximální váhu zákazníka, při které jsou garantované ortopedické vlastnosti matrace po dobu její životnosti. Nejdůležitější funkcí polštáře je opora krční páteře. Nejprodávanější velikostí jsou 90x200 a 140x200 a nejprodávanějším druhem pěnové matrace. Hledáte levné matrace v akci? Nově v našem sortimentu matrace Unar. Krycí matrace Renew Silver ze 100% paměťová pěny nově na eshopu.

Polštář Symphony