Gelová matrace Freshgel

Gelová matrace Freshgel

Home - Matrace do postele - GELOVÉ MATRACE - Freshgel

Detail produktu - Gelová matrace Freshgel

Gelová matrace Freshgel

Popis produktu - Gelová matrace Freshgel

NOVINKA

Špičková sedmizónová gelová matrace Freshgel opatřená gelovými moduly ( soft - hard ) doplňující řadu gelových matrací, navazující na úspěšnou matraci Klimagel, která byla nejprodávanější matrací této řady na českém trhu v letech 2008 a 2009. Partnerská gelová matrace zhotovena z kombinací přírodní biopěny a gelových modulů o různé tuhosti odpovídající fyziologické stavbě  těla muže a ženy. Zvětšené gelové moduly zabezpečují ještě lepší ortopedické, antialergické a termoregulační vlastnosti. Kombinace těchto revolučních materiálů je podtržena požitím nového typu potahové látky Tempsmart, která dokáže regulovat teplotu během spánku.

Strana s červenými moduly soft je měkčí, a vyhoví tedy zejména ženám. Naopak strana hard obsahuje tužší gelové segmenty a je tak vhodná spíše pro muže. Ideální matrace pro páry s rozdílnými požadavky na tuhost lůžka. Použití pěny Aloe Vera (temně zelená) v jádru matrace = čistota = komfort.

velikost
potah
počet
14.741 Kč

Výška: 25 cm

Snímatelný potah: Ano

Prodloužená záruka: Na jádro 5 let

Vaše váha do: kg

Doporučený roš: Lamelový rošt pevný

Záruční doba: 24 měsíců

Tuhost: V. Střední a tvrrdší

Množství v balení: 1

Expedice: 10 pracovních dní

Doporučené produkty - Gelová matrace Freshgel

Medical

Medical detail 750 Kč,-

Tom

Tom detail 1.643 Kč,-

Curem Original Pillow

Curem Original Pillow detail 2.178 Kč,-
Rychlý kontakt

Sklad, zásilky, objednávky


Nakupovat můžete 24 h. denně
Máte-li dotaz, napište nám

E-mail: prodej@matraci.cz
Tel: 774 555 062
(Po-Pá 9:00-17:00)
Objednávat lze i bez registrace.

formulář na dotazy

Doprava nad 6000 zdarma


Doprava matrací nad 6000 zdarma

Reklama


Novinky

news
Matrace a rošty pro zdravé spaní

Lidé se při výběru matrace často nezabývají polohou těla při spánku a volbou správné tuhosti matrace. Špatná poloha těla a nadměrný tlak přispívají především k potížím se zády, krční páteří a klouby. Nesprávné matrace a rošty mohou tyto problémy zhoršit, pokud jsou příliš tvrdé nebo příliš měkké. Nosnost matrací udává maximální váhu zákazníka, při které jsou garantované ortopedické vlastnosti matrace po dobu její životnosti. Nejdůležitější funkcí polštáře je opora krční páteře. Nejprodávanější velikostí jsou 90x200 a 140x200 a nejprodávanějším druhem pěnové matrace. Hledáte levné matrace v akci? Nově v našem sortimentu matrace Unar. Krycí matrace Renew Silver ze 100% paměťová pěny nově na eshopu.

Gelová matrace Freshgel