Sendvičová matrace Natural Duo

Sendvičová matrace Natural Duo

Home - Výrobce matrací - - Natural Duo

Detail produktu - Sendvičová matrace Natural Duo

Sendvičová matrace Natural Duo

Popis produktu - Sendvičová matrace Natural Duo

Luxusní Sendvičová matrace Natural Duo, jejíž jádro tvoří nejnovější trend v oblasti pěn – pěna Flexifoam®.  Ložnou plochu tvoří velice oblíbená pěna Natur, která svým složením přispívá k ochraně životního prostředí. Pěna Natur obsahuje rostlinné oleje ze Skočce obecného, které zvyšují elasticitu, stabilitu a životnost matrace. Ložná plocha je opatřena sedmi anatomickými zónami, které poskytují lidskému tělu uvolnění a relaxaci srovnatelnou s fyzioterapeutickou  masáží. Spodní část matrace je též opatřena sedmi anatomickými zónami, avšak liší se od vrchní části  tuhostí, což znamená, že matrace disponuje dvěma ložnými plochami - stranou Soft a stranou Hard. Každý si tedy může vybrat, která strana matrace bude jeho tělu nejlépe vyhovovat. Matrace je opatřena snímatelným hypoallergenním potahem, který zajištuje vhodnost matrace nejen pro osoby, které trpí různými druhy alergií. Potah je  pratelný na 60°C.

Pěna natur je vysoce elastická, stabilní a má dlouhou životnost. Díky vysokému podílu rostlinných olejů je velmi vhodná pro alergiky.

velikost
potah
počet
6.524 Kč

Výška: 20 cm

Snímatelný potah: Ano

Prodloužená záruka: Na jádro 5 let

Vaše váha do: 110 kg

Doporučený roš: Lamelový rošt polohovací

Záruční doba: 24 měsíců

Tuhost: V. Střední a tvrrdší

Množství v balení: 1

Expedice: 10 pracovních dní

Doporučené produkty - Sendvičová matrace Natural Duo

Fun

Fun detail 1.110 Kč,-

System fix

System fix detail 4.498 Kč,-

Petra

Petra detail 15.841 Kč,-

Medical

Medical detail 750 Kč,-
Rychlý kontakt

Sklad, zásilky, objednávky


Nakupovat můžete 24 h. denně
Máte-li dotaz, napište nám

E-mail: prodej@matraci.cz
Tel: 774 555 062
(Po-Pá 9:00-17:00)
Objednávat lze i bez registrace.

formulář na dotazy

Doprava nad 6000 zdarma


Doprava matrací nad 6000 zdarma

Reklama


Novinky

news
Matrace a rošty pro zdravé spaní

Lidé se při výběru matrace často nezabývají polohou těla při spánku a volbou správné tuhosti matrace. Špatná poloha těla a nadměrný tlak přispívají především k potížím se zády, krční páteří a klouby. Nesprávné matrace a rošty mohou tyto problémy zhoršit, pokud jsou příliš tvrdé nebo příliš měkké. Nosnost matrací udává maximální váhu zákazníka, při které jsou garantované ortopedické vlastnosti matrace po dobu její životnosti. Nejdůležitější funkcí polštáře je opora krční páteře. Nejprodávanější velikostí jsou 90x200 a 140x200 a nejprodávanějším druhem pěnové matrace. Hledáte levné matrace v akci? Nově v našem sortimentu matrace Unar. Krycí matrace Renew Silver ze 100% paměťová pěny nově na eshopu.

Sendvičová matrace Natural Duo