Pružinová matrace Bonella Basic

Pružinová matrace Bonella Basic

Home - Matrace do postele - PRUŽINOVÉ MATRACE - BONNELOVÉ MATRACE - Bonella Basic

Detail produktu - Pružinová matrace Bonella Basic

Pružinová matrace Bonella Basic

Popis produktu - Pružinová matrace Bonella Basic

Kvalitní pružinová matrace Bonella Basic s letní a zimní stranou. Vnější část matrace je tvořena deskami z kvalitní polyuretanové pěny. Samotné jádro matrace se skládá z pružinového systému Bonell, kde každá pružina o síle 2,3 mm a výšce 11 cm dodá matraci patřičné ortopedické vlastnosti a velmi dlouhou životnost.
Ve standardním rozměru 200x90 cm se používá do jedné matrace přes 160 pružin. Pružinové jádro je opatřeno sítí a ztuženou vrstvou proti protlačení pružin. Na letní straně matrace je deska z prodyšného kokosového vlákna, která v letních měsících odvádí teplo a vodní páry. Zimní strana je tvořena vysokohustotní PUR pěnou, která v zimních měsících pod tlakem těla změkne a působí hřejivě.

Matraci Bonella Basic doporučujeme uložit na pevný podklad, tj. na pevnou desku nebo pevný laťkový rošt, kde mezery mezi jednotlivými laťkami nepřesáhnou 4 cm.

Doprava zdarma

velikost
potah
počet
3.250 Kč

Výška: 16 cm

Snímatelný potah: Ano

Prodloužená záruka: 3 roky

Vaše váha do: 100 kg

Doporučený roš: Lamelový rošt pevný

Záruční doba: 24 měsíců

Tuhost: V. Měkká a střední

Množství v balení: 1

Expedice: 7 - 10 pracovních dní

Doporučené produkty - Pružinová matrace Bonella Basic

Jana

Jana detail 2.298 Kč,-
Rychlý kontakt

Sklad, zásilky, objednávky


Nakupovat můžete 24 h. denně
Máte-li dotaz, napište nám

E-mail: prodej@matraci.cz
Tel: 774 555 062
(Po-Pá 9:00-17:00)
Objednávat lze i bez registrace.

formulář na dotazy

Doprava nad 6000 zdarma


Doprava matrací nad 6000 zdarma

Reklama


Novinky

news
Matrace a rošty pro zdravé spaní

Lidé se při výběru matrace často nezabývají polohou těla při spánku a volbou správné tuhosti matrace. Špatná poloha těla a nadměrný tlak přispívají především k potížím se zády, krční páteří a klouby. Nesprávné matrace a rošty mohou tyto problémy zhoršit, pokud jsou příliš tvrdé nebo příliš měkké. Nosnost matrací udává maximální váhu zákazníka, při které jsou garantované ortopedické vlastnosti matrace po dobu její životnosti. Nejdůležitější funkcí polštáře je opora krční páteře. Nejprodávanější velikostí jsou 90x200 a 140x200 a nejprodávanějším druhem pěnové matrace. Hledáte levné matrace v akci? Nově v našem sortimentu matrace Unar. Krycí matrace Renew Silver ze 100% paměťová pěny nově na eshopu.

Pružinová matrace Bonella Basic