Pěnová matrace Gama Duo

Pěnová matrace Gama Duo

Home - Matrace do postele - PĚNOVÉ MATRACE - STUDENÁ PĚNA - Gama Duo

Detail produktu - Pěnová matrace Gama Duo

Pěnová matrace Gama Duo

Popis produktu - Pěnová matrace Gama Duo

Sendvičová pěnová matrace Gama Duo je vyrobená ze dvou typů studených pěn o různé tuhosti. Má možnost volby tuhosti (soft/hard – muž/žena). Specifikace pěn: studená pěna R 35/29 (soft – žlutá), studená pěna R 42/45 (hard – modrá). Doporučená kombinace s lamelovými rošty.

Pěnové matrace zahrnují širokou škálu typů, od standardních až po vysoce komfortní. V nabídce jsou dva typy pěn, a to buď Flexifoam® pěna, nebo tzv. studená pěna, která se výrazně liší technologií výroby, což má nesporný vliv na výsledné vlastnosti matrace. Flexifoam® matrace jsou dodávány jako sendviče a mají již velmi dobré ortopedické vlastnosti. Matrace vyrobené ze studené pěny mají větší póry, jsou proto prodyšnější, vzdušnější a mají lepší elastické vlastnosti, tvarovou stálost a lépe kopírují přirozené křivky těla. Sedmizónová jádra mají vynikající bodovou elasticitu a poskytují individuální oporu páteře. Matrace s jádrem ze studené pěny mají  vynikající ortopedické vlastnosti a dlouhou životnost.

velikost
potah
počet
5.122 Kč

Výška: 17 cm

Snímatelný potah: Ano

Prodloužená záruka: Na jádro 5 let

Vaše váha do: 120 kg

Doporučený roš: Lamelový rošt pevný

Záruční doba: 24 měsíců

Tuhost: V. Střední a tvrrdší

Množství v balení: 1

Expedice: 10 pracovních dní

Doporučené produkty - Pěnová matrace Gama Duo

Vario silver flex

Vario silver flex detail 2.702 Kč,-

Tom

Tom detail 1.643 Kč,-

Fun

Fun detail 1.110 Kč,-

Medical

Medical detail 750 Kč,-
Rychlý kontakt

Sklad, zásilky, objednávky


Nakupovat můžete 24 h. denně
Máte-li dotaz, napište nám

E-mail: prodej@matraci.cz
Tel: 774 555 062
(Po-Pá 9:00-17:00)
Objednávat lze i bez registrace.

formulář na dotazy

Doprava nad 6000 zdarma


Doprava matrací nad 6000 zdarma

Reklama


Novinky

news
Matrace a rošty pro zdravé spaní

Lidé se při výběru matrace často nezabývají polohou těla při spánku a volbou správné tuhosti matrace. Špatná poloha těla a nadměrný tlak přispívají především k potížím se zády, krční páteří a klouby. Nesprávné matrace a rošty mohou tyto problémy zhoršit, pokud jsou příliš tvrdé nebo příliš měkké. Nosnost matrací udává maximální váhu zákazníka, při které jsou garantované ortopedické vlastnosti matrace po dobu její životnosti. Nejdůležitější funkcí polštáře je opora krční páteře. Nejprodávanější velikostí jsou 90x200 a 140x200 a nejprodávanějším druhem pěnové matrace. Hledáte levné matrace v akci? Nově v našem sortimentu matrace Unar. Krycí matrace Renew Silver ze 100% paměťová pěny nově na eshopu.

Pěnová matrace Gama Duo