Sendvičová matrace Purella Action

Pěnová matrace Purella Action

Home - Matrace do postele - PĚNOVÉ MATRACE - SENDVIČOVÉ MATRACE - Purella Action

Detail produktu - Pěnová matrace Purella Action

Matrace Purella Action

Popis produktu - Pěnová matrace Purella Action

Matrace Purella Action je typem matrace nové generace a je určena pro zákazníky ve všech věkových kategoriích. Pěti zónové provedení poskytuje ideální váhové rozložení s vysokým komfortem ležení. Každá strana matrace má jinou tuhost, tudíž si můžete vybrat, která z nich Vám bude lépe vyhovovat. Profilovaná strana matrace působí nejen mírným masážním efektem, ale jsou zde i rozvrženy zóny, které blahodárně působí na celou páteř a svalstvo. Tato strana je velmi pružná a pohodlná. Druhá strana matrace je určena především pro ty, kdo upřednostňují tvrdší spánek. Ten vytvoří právě tepelně modifikovaná PUR pěna.

Akční matrace vyrábíme v rozměrech 80 x 200 cm a 90 x 200 cm a lze je vyrobit bez příplatku i v atypickém rozměru, ale do maximákní velikosti 90 x 200 cm.

velikost
potah
počet
2.236 Kč

Výška: 11 cm

Snímatelný potah: Ano

Prodloužená záruka: 3 roky

Vaše váha do: 120 kg

Doporučený roš: Lamelový rošt pevný

Záruční doba: 24 měsíců

Tuhost: V. Střední a tvrrdší

Množství v balení: 1

Expedice: 7 - 10 pracovních dní

Doporučené produkty - Pěnová matrace Purella Action

Rychlý kontakt

Sklad, zásilky, objednávky


Nakupovat můžete 24 h. denně
Máte-li dotaz, napište nám

E-mail: prodej@matraci.cz
Tel: 774 555 062
(Po-Pá 9:00-17:00)
Objednávat lze i bez registrace.

formulář na dotazy

Doprava nad 6000 zdarma


Doprava matrací nad 6000 zdarma

Reklama


Novinky

news
Matrace a rošty pro zdravé spaní

Lidé se při výběru matrace často nezabývají polohou těla při spánku a volbou správné tuhosti matrace. Špatná poloha těla a nadměrný tlak přispívají především k potížím se zády, krční páteří a klouby. Nesprávné matrace a rošty mohou tyto problémy zhoršit, pokud jsou příliš tvrdé nebo příliš měkké. Nosnost matrací udává maximální váhu zákazníka, při které jsou garantované ortopedické vlastnosti matrace po dobu její životnosti. Nejdůležitější funkcí polštáře je opora krční páteře. Nejprodávanější velikostí jsou 90x200 a 140x200 a nejprodávanějším druhem pěnové matrace. Hledáte levné matrace v akci? Nově v našem sortimentu matrace Unar. Krycí matrace Renew Silver ze 100% paměťová pěny nově na eshopu.

Sendvičová matrace Purella Action