Sendvičová matrace Viola Plus

Sendvičová matrace Viola Plus

Home - Matrace do postele - PĚNOVÉ MATRACE - SENDVIČOVÉ MATRACE - Viola Plus

Detail produktu - Sendvičová matrace Viola Plus

Sendvičová matrace Viola Plus

Popis produktu - Sendvičová matrace Viola Plus

Luxusní Sendvičová matrace Viola Plus tvoří dvě profilované desky z kvalitní vysoce elastické sedmizónové tepelně zpracované pěny o vyšší objemové hmotnosti, mezi které je vložena deska z lehčené pur pěny. Každá strana matrace má jinou tuhost. Díky této konstrukci si zachovává vynikajicí ortopedické vlastnosti a vysokou užitnou hodnotu, kde si uživatel může zvolit tvrdší anebo měkčí stranu matrace. Ložná plocha je profilována kombinací masážních nopů (jemné bodové promasírování pokožky), relaxačního profilu (pro zvýšenou intenzitu masáže v méně zatížených místech) a hlubokého profilu trojúhelníkového tvaru (v místech největšího zatížení podporuje uvolnění svalstva).
Luxusní potah matrace je snímatelný a pratelný do 40C. Exkluzívní třívrstvá látka  JERSEY s vysokým podílem bavlny je prošitá termorounem z dutého polyesterového vlákna. Potah je vhodný pro alergiky a astmatiky a zároveň má antibakteriální účinky.

Výška matrace 14cm,  nosnost do 100/115kg. DOPORUČUJEME uložení na lamelový rošt-min.18 lamel,lze polohovat. Záruka 3 roky.

velikost
potah
počet
4.840 Kč

Výška: 14 cm

Snímatelný potah: Ano

Prodloužená záruka: Na jádro 3 roky

Vaše váha do: 110 kg

Doporučený roš: Lamelový rošt polohovací

Záruční doba: 24 měsíců

Tuhost: V. Střední a tvrrdší

Množství v balení: 1

Expedice: 14 dní

Doporučené produkty - Sendvičová matrace Viola Plus

Rychlý kontakt

Sklad, zásilky, objednávky


Nakupovat můžete 24 h. denně
Máte-li dotaz, napište nám

E-mail: prodej@matraci.cz
Tel: 774 555 062
(Po-Pá 9:00-17:00)
Objednávat lze i bez registrace.

formulář na dotazy

Doprava nad 6000 zdarma


Doprava matrací nad 6000 zdarma

Reklama


Novinky

news
Matrace a rošty pro zdravé spaní

Lidé se při výběru matrace často nezabývají polohou těla při spánku a volbou správné tuhosti matrace. Špatná poloha těla a nadměrný tlak přispívají především k potížím se zády, krční páteří a klouby. Nesprávné matrace a rošty mohou tyto problémy zhoršit, pokud jsou příliš tvrdé nebo příliš měkké. Nosnost matrací udává maximální váhu zákazníka, při které jsou garantované ortopedické vlastnosti matrace po dobu její životnosti. Nejdůležitější funkcí polštáře je opora krční páteře. Nejprodávanější velikostí jsou 90x200 a 140x200 a nejprodávanějším druhem pěnové matrace. Hledáte levné matrace v akci? Nově v našem sortimentu matrace Unar. Krycí matrace Renew Silver ze 100% paměťová pěny nově na eshopu.

Sendvičová matrace Viola Plus