Latexová matrace Olina

Latexová matrace Olina

Home - Matrace do postele - LATEXOVÉ MATRACE - Olina

Detail produktu - Latexová matrace Olina

Latexová matrace Olina

Popis produktu - Latexová matrace Olina

100% přírodní LATEX!! Luxusní latexová matrace Olina tvořená kombinací kokosových desek a třízónové latexové pěny. Matrace ideálně kopíruje tvar těla a napomáhá optimální regeneraci páteře a svalstva během odpočinku. Svou konstrukcí zajistí optimální regulaci vlhkosti a dokonalé provzdušnění matrace. Tento typ je vhodný pro ty, kteří upřednostoňují měkčí typ matrace. Potah matrace je snímatelný a pratelný. Exkluzívní třívrstvá látka JERSEY je prošité termorounem z dutého polyesterového vlákna. Potah je
vhodný pro alergiky a astmatiky a zároveň má antibakteriální účinky. Pro lepší manipulaci s potahem je matrace opatřena separačním potahem. Vhodné uložení na lamelový rošt min.24 lamel.

velikost
potah
počet
10.890 Kč

Výška: 23 cm

Snímatelný potah: Ano

Prodloužená záruka:

Vaše váha do: 120 kg

Doporučený roš: Lamelový rošt pevný

Záruční doba: 24 měsíců

Tuhost: ll. Střední

Množství v balení: 1

Expedice: 14 dní

Doporučené produkty - Latexová matrace Olina

Rychlý kontakt

Sklad, zásilky, objednávky


Nakupovat můžete 24 h. denně
Máte-li dotaz, napište nám

E-mail: prodej@matraci.cz
Tel: 774 555 062
(Po-Pá 9:00-17:00)
Objednávat lze i bez registrace.

formulář na dotazy

Doprava nad 6000 zdarma


Doprava matrací nad 6000 zdarma

Reklama


Novinky

news
Matrace a rošty pro zdravé spaní

Lidé se při výběru matrace často nezabývají polohou těla při spánku a volbou správné tuhosti matrace. Špatná poloha těla a nadměrný tlak přispívají především k potížím se zády, krční páteří a klouby. Nesprávné matrace a rošty mohou tyto problémy zhoršit, pokud jsou příliš tvrdé nebo příliš měkké. Nosnost matrací udává maximální váhu zákazníka, při které jsou garantované ortopedické vlastnosti matrace po dobu její životnosti. Nejdůležitější funkcí polštáře je opora krční páteře. Nejprodávanější velikostí jsou 90x200 a 140x200 a nejprodávanějším druhem pěnové matrace. Hledáte levné matrace v akci? Nově v našem sortimentu matrace Unar. Krycí matrace Renew Silver ze 100% paměťová pěny nově na eshopu.

Latexová matrace Olina