Postel Betty

Postel Betty

Home - Postele - OSTATNÍ - Betty

Detail produktu - Postel Betty

Postel Betty

Popis produktu - Postel Betty

Postel Betty je potažena textilní kůží v černé nebo bílé barvě.

Ve výrobě postelí je v současnosti zvyšující se trend používání materiálů, které nejvíc vyhovují dnešní náročné době. Nejnovější trend dnešních dní ve výrobě ložnic je použití kůže, respektive kvalitativně rovnocenného materiálu, textilní kůže.Postele vyráběné z textilní kůže jsou kvalitativně stálé s možností výběru různých barev. Moderní postele a jejich příjemný design zpříjemňuje pobyt v ložnici. Kvalitní rám postele je potažen textilní kůží nejen na viditelných místech, ale částečně i mimo ně. Samozřejmostí je čelo postele potažené i ze zadní části.

Kolekce ložnicového nábytku Vám přináší dokonalou souhru čistých linií, jednoduché kompozice s garancí vysokého komfortu. Všechny prvky jsou sladěné do jednotného stylu a vyrábějí se z kvalitní textilní kůže.

Ceny postelí bez matrací a roštů. V tuto chvíli prodej ve dvou barevných variantách: bílá (obj.kód 3.0253) a černá (obj.kód 3.0201).

Vnější rozměry: (délka, výška, šířka)
283 x 93 x 228 cm

Výška od země k hornímu kraji bočnice je 45 cm.

velikost
potah
počet
16.333 Kč

Výška: cm

Snímatelný potah: Ne

Prodloužená záruka:

Vaše váha do: 150 kg

Doporučený roš:

Záruční doba: 24 měsíců

Tuhost:

Množství v balení: 1

Expedice: 4 - 6 týdnů

Doporučené produkty - Postel Betty

Rychlý kontakt

Sklad, zásilky, objednávky


Nakupovat můžete 24 h. denně
Máte-li dotaz, napište nám

E-mail: prodej@matraci.cz
Tel: 774 555 062
(Po-Pá 9:00-17:00)
Objednávat lze i bez registrace.

formulář na dotazy

Doprava nad 6000 zdarma


Doprava matrací nad 6000 zdarma

Reklama


Novinky

news
Matrace a rošty pro zdravé spaní

Lidé se při výběru matrace často nezabývají polohou těla při spánku a volbou správné tuhosti matrace. Špatná poloha těla a nadměrný tlak přispívají především k potížím se zády, krční páteří a klouby. Nesprávné matrace a rošty mohou tyto problémy zhoršit, pokud jsou příliš tvrdé nebo příliš měkké. Nosnost matrací udává maximální váhu zákazníka, při které jsou garantované ortopedické vlastnosti matrace po dobu její životnosti. Nejdůležitější funkcí polštáře je opora krční páteře. Nejprodávanější velikostí jsou 90x200 a 140x200 a nejprodávanějším druhem pěnové matrace. Hledáte levné matrace v akci? Nově v našem sortimentu matrace Unar. Krycí matrace Renew Silver ze 100% paměťová pěny nově na eshopu.

Postel Betty