Polštář Memosan Classic

Polštář Memosan Classic

Home - Matrace do postele - Polštáře z paměťové pěny - Memosan Classic

Detail produktu - Polštář Memosan Classic

Polštář Memosan Classic

Popis produktu - Polštář Memosan Classic

Polštář Memosan Classic je klasický pohodlný polštář. Je naplněný malými kousky 100% paměťové pěny, poskytuje anatomickou podporu pro krční obratle, hlavu a ramena a uvolňuje svaly. Paměťová pěna se ve spánku přizpůsobuje krku a přináší klidný, uvolněný spánek.

Je navržen pro ty, kteří rádi spí na břiše a pro všechny, kteří mají rádi klasické polštáře poskytující potřebné pohodlí. Díky paměťové pěně citlivé na teplo, která se vždy vrátí do původního tvaru, se polštář přizpůsobuje vašim potřebám. Můžete jej přehnout, zmáčknout nebo srolovat a vždy se vrátí do svého původního tvaru.

Pružnost paměťové pěny zaručuje, že se polštář během noci nestlačí a poskytuje oporu po celou dobu spánku. Bavlněný povlak zdarma. Spolu s polštářem  Memosan Classic obdržíte zdarma bílý povlak, který lze prát v pračce na 60°.

Akce 2x pružný polštář Memosan Classic pro každého ... pokud objednáte 2 ks je sleva 150 Kč.

velikost
potah
počet
908 Kč

Výška: cm

Snímatelný potah: Ne

Prodloužená záruka: Není

Vaše váha do: kg

Doporučený roš:

Záruční doba: 24 měsíců

Tuhost:

Množství v balení: 1

Expedice: 14 dní

Doporučené produkty - Polštář Memosan Classic

Memory 4+10

Memory 4+10 detail 8.056 Kč,-
Rychlý kontakt

Sklad, zásilky, objednávky


Nakupovat můžete 24 h. denně
Máte-li dotaz, napište nám

E-mail: prodej@matraci.cz
Tel: 774 555 062
(Po-Pá 9:00-17:00)
Objednávat lze i bez registrace.

formulář na dotazy

Doprava nad 6000 zdarma


Doprava matrací nad 6000 zdarma

Reklama


Novinky

news
Matrace a rošty pro zdravé spaní

Lidé se při výběru matrace často nezabývají polohou těla při spánku a volbou správné tuhosti matrace. Špatná poloha těla a nadměrný tlak přispívají především k potížím se zády, krční páteří a klouby. Nesprávné matrace a rošty mohou tyto problémy zhoršit, pokud jsou příliš tvrdé nebo příliš měkké. Nosnost matrací udává maximální váhu zákazníka, při které jsou garantované ortopedické vlastnosti matrace po dobu její životnosti. Nejdůležitější funkcí polštáře je opora krční páteře. Nejprodávanější velikostí jsou 90x200 a 140x200 a nejprodávanějším druhem pěnové matrace. Hledáte levné matrace v akci? Nově v našem sortimentu matrace Unar. Krycí matrace Renew Silver ze 100% paměťová pěny nově na eshopu.

Polštář Memosan Classic