Pěnová matrace Memory 2+12

Pěnová matrace Memory 2+12

Home - Matrace do postele - PĚNOVÉ MATRACE - STUDENÁ PĚNA - Memory 2+12

Detail produktu - Pěnová matrace Memory 2+12

Pěnová matrace Memory 2+12

Popis produktu - Pěnová matrace Memory 2+12

Vstávejte vyspaní a odpočatí jako nikdy! Pěnová matrace Memory 2+12 je vyrobená z nejmodernějších materiálů, které mají pozitivní vliv na spánek i náladu. Kombinace dvou speciálních materiálů poskytuje tělu optimální míru opory a zároveň zachovává potřebné pohodlí. Již žádné bezesné noci, převracení a otáčení, ani bolavá záda: Memory 2+12 vám změní život!

Naše matrace mají speciální anatomické a ortopedické vlastnosti, poskytují tělu oporu na nejdůležitějších místech: v oblasti krku, páteře a kyčlí. Zdravá matrace má správný poměr měkkosti a tvrdosti. Matrace Memory 2+12 představuje přepychový systém zajišťující kvalitní spánek a dokonalý odpočinek. Obojí lze dosáhnout, jen pokud spíme na pohodlné posteli a nebolí nás záda. Bylo dokázáno, že zastaralé tvrzení o prospěšnosti spánku na tvrdých matracích je nepravdivé. Nejpohodlnější pro tělo je však správná poloha. Díky kombinaci pevných a měkkých materiálů je matrace vhodná pro všechny, kdo chtějí střední tvrdost a zároveň pohodlí. Memory 2+12 vám poskytne jak měkkost, tak pevnou oporu.

Výhody matrace vyrobené z Ecocellu® a paměťové pěny:
    * pružnost Ecocellu® poskytuje tělu vynikající oporu a zajišťuje správnou polohu páteře
    * paměťová pěna tělo hýčká a přizpůsobuje se jeho konturám
    * ulevuje tlak na místech, která nesou během spánku největší zátěž
    * přináší větší pohodlí a o 90 % méně převracení a otáčení během spánku
    * dokonale se přizpůsobuje tělu
    * váha se rovnoměrně rozprostře na celou matraci
    * podporuje krevní oběh a napomáhá plynulému proudění krve
    * má dlouhou životnost

Bavlněný potah s ochranou Resistant proti prachovým roztočům, plísním a bakteriím, je napuštěný speciální látkou Resistant.  Ochrana Resistant s uhlíkovými vlákny omezuje statickou elektřinu a usazování prachových částic. Vrstva anti-alergenních silikonových vláken poskytuje dalších ochranu proti bakteriím a alergenům. 2 cm viskoelastické paměťové pěny dokonale kopírují tvary těla a přinášejí pocit lehkosti. Nemusíte tak často měnit polohu, proto se vám bude spát lépe. Maximální vzdušnost je zajištěna buněčnou strukturou jádra a speciálně navrženými ventilátory, které jsou po stranách matrace. Cirkulace vzduchu zabraňuje pocení. 12cm vrstva Ecocell® poskytuje oporu tělu a přizpůsobuje se jeho tvaru, přináší úlevu a regeneraci během spánku.
   
Rozměry matrace, které nejsou uvedené v tabulce, lze dodat do 3 měsíců. Pro více informací nás kontaktujte.

velikost
potah
počet
5.031 Kč

Výška: 15 cm

Snímatelný potah: Ne

Prodloužená záruka: Na jádro 15 let

Vaše váha do: kg

Doporučený roš:

Záruční doba: 24 měsíců

Tuhost: ll. Střední

Množství v balení: 1

Expedice: 14 dní

Doporučené produkty - Pěnová matrace Memory 2+12

Compact Flex

Compact Flex detail 2.309 Kč,-

Tomy

Tomy detail 2.459 Kč,-

Dormeo Silk

Dormeo Silk detail 1.713 Kč,-
Rychlý kontakt

Sklad, zásilky, objednávky


Nakupovat můžete 24 h. denně
Máte-li dotaz, napište nám

E-mail: prodej@matraci.cz
Tel: 774 555 062
(Po-Pá 9:00-17:00)
Objednávat lze i bez registrace.

formulář na dotazy

Doprava nad 6000 zdarma


Doprava matrací nad 6000 zdarma

Reklama


Novinky

news
Matrace a rošty pro zdravé spaní

Lidé se při výběru matrace často nezabývají polohou těla při spánku a volbou správné tuhosti matrace. Špatná poloha těla a nadměrný tlak přispívají především k potížím se zády, krční páteří a klouby. Nesprávné matrace a rošty mohou tyto problémy zhoršit, pokud jsou příliš tvrdé nebo příliš měkké. Nosnost matrací udává maximální váhu zákazníka, při které jsou garantované ortopedické vlastnosti matrace po dobu její životnosti. Nejdůležitější funkcí polštáře je opora krční páteře. Nejprodávanější velikostí jsou 90x200 a 140x200 a nejprodávanějším druhem pěnové matrace. Hledáte levné matrace v akci? Nově v našem sortimentu matrace Unar. Krycí matrace Renew Silver ze 100% paměťová pěny nově na eshopu.

Pěnová matrace Memory 2+12