Pěnová matrace Base Perfo

Pěnová matrace Base Perfo

Home - Matrace do postele - HOTELOVÉ MATRACE - Base Perfo

Detail produktu - Pěnová matrace Base Perfo

Pěnová matrace Base

Popis produktu - Pěnová matrace Base Perfo

Jednodílná matrace vyrobená z kvalitní PUR pěny (PUR, tedy polyuretanová pěna - je známá také pod značkou „molitan“ ), která je na obou stranách perforovaná. Předností matrace je její vzdušnost a dobrý odvod vlhkosti. Další předností je vysoká pružnost, díky které se dokonale přizpůsobí tělu uživatele a přispěje k celkové relaxaci organismu. Matrace je vyrobena z certifikovaných materiálů.

Base

Klasická jednodílná matrace Base je určená pro širokou veřejnost. Jádro matrace je tvořeno kvalitní PUR pěnou a je jednostranně vybaveno pěti zónovou profilací.http://matrace.purtex.czBase

Klasická jednodílná matrace Base je určená pro širokou veřejnost. Jádro matrace je tvořeno kvalitní PUR pěnou a je jednostranně vybaveno pěti zónovou profilací.Klasická jednodílná matrace Base je určená pro širokou veřejnost. Jádro matrace je tvořeno kvalitní PUR pěnou a je jednostranně vybaveno pěti zónovou profilací

Klasická jednodílná matrace Base je určená pro širokou veřejnost. Jádro matrace je tvořeno kvalitní PUR pěnou a je jednostranně vybaveno pěti zónovou profilací.

velikost
potah
počet
2.057 Kč

Výška: 10 cm

Snímatelný potah: Ne

Prodloužená záruka: Není

Vaše váha do: 90 kg

Doporučený roš: Lamelový rošt pevný

Záruční doba: 24 měsíců

Tuhost: ll. Střední

Množství v balení: 1

Expedice: 14 dní

Doporučené produkty - Pěnová matrace Base Perfo

ErgoLux

ErgoLux detail 517 Kč,-

Nela

Nela detail 6.967 Kč,-

Axa Pur

Axa Pur detail 1.434 Kč,-
Rychlý kontakt

Sklad, zásilky, objednávky


Nakupovat můžete 24 h. denně
Máte-li dotaz, napište nám

E-mail: prodej@matraci.cz
Tel: 774 555 062
(Po-Pá 9:00-17:00)
Objednávat lze i bez registrace.

formulář na dotazy

Doprava nad 6000 zdarma


Doprava matrací nad 6000 zdarma

Reklama


Novinky

news
Matrace a rošty pro zdravé spaní

Lidé se při výběru matrace často nezabývají polohou těla při spánku a volbou správné tuhosti matrace. Špatná poloha těla a nadměrný tlak přispívají především k potížím se zády, krční páteří a klouby. Nesprávné matrace a rošty mohou tyto problémy zhoršit, pokud jsou příliš tvrdé nebo příliš měkké. Nosnost matrací udává maximální váhu zákazníka, při které jsou garantované ortopedické vlastnosti matrace po dobu její životnosti. Nejdůležitější funkcí polštáře je opora krční páteře. Nejprodávanější velikostí jsou 90x200 a 140x200 a nejprodávanějším druhem pěnové matrace. Hledáte levné matrace v akci? Nově v našem sortimentu matrace Unar. Krycí matrace Renew Silver ze 100% paměťová pěny nově na eshopu.

Pěnová matrace Base Perfo